برای اطلاع از نحوه خرید از فرووشگاه با شماره 03132247322 تماس بگیرید

راهنمای جامع خرید ماشین لباسشویی

هنگام خرید ماشین لباسشویی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

 خرید ماشین لباسشویی که یکی از لوازم ضرروری زندگی امروزی محسوب میشود و تعدد ماشین لباسشویی های  موجود در بازار با برندهای مختلف، در موارد زیادی،  انتخاب یک ماشین لباسشویی را کمی سخت می کند. در این مقاله از فروشگاه لوازم خانگی و برقی شیکادو، راهنمای جامع خرید ماشین لباسشویی خوب را منتشر کردیم تا نکاتی را راجع به خرید ماشین لباسشویی و نکاتی که قبل از خرید ماشین لباسشویی باید در نظر بگیرید و قیمت ماشین لباسشویی خوب را ارائه دهیم.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

  در این راهنمای خرید ماشین لباسشویی قصد داریم کمک کنیم تا در میان انبوهی از محصولات متنوع موجود در بازار ، انتخابی صحیح و متناسب با لایف استایل خود داشته باشید. و نکاتی که قبل از خرید ماشین لباسشویی لازم است به آنها توجه کنید، توضیح می دهیم. مواردی که به خرید یک ماشین لباسشویی خوب بسیار کمک می کند.

اصلی یا فیک بودن ماشین لباسشویی

قیمت ماشین لباسشویی

فضای شما برای قرار دادن ماشین لباسشویی

ظرفیت ماشین لباسشویی

نوع ماشین لباسشویی( لباسشویی های درب از جلو  و درب از بالا)

آپشن ها یا ویژگی های سودمند ماشین لباسشویی

برنامه های شستشو ماشین لباسشویی

جنس بدنه (پلاستیک یا پورسیلن در مقابل استیل ضد زنگ)

بهره وری  انرژی یا کارایی

کدام ماشین لباسشویی را بخرید

بهترین مارک لباسشویی

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی و …

لباسشویی خوب چه خصوصیاتی دارد

لباسشویی خوب چه خصوصیاتی دارد

فروشگاه لوازم برقی و خانگی شیکادو با در نظر گرفتن این فاکتورها و همچنین بهره مندی از تجربیات کارشناسان و تکنسین های فنی تعمیرات خود ، جهت انتخاب مقرون به صرفه ماشین لباسشویی موارد فوق را به منظور انتخاب بهتر ماشین لباسشویی ارائه کرده است. برای خرید ماشین لباسشویی بهتر است طیف گسترده ای از عوامل مختلف که در بالا بدان اشاره شد ، در نظر بگیرید علاوه بر آن موارد مهمی مانند بهره وری انرژِی، اندازه، ویژگی ها ، قیمت و یا این که لباسشویی چه نوعی است را هم مد نظر قرار دهید. مواردی که در ادامه می آید پاسخ به سوال فوق است.

هنگام خرید ماشین لباسشویی به چه نکاتی توجه کنیم؟

 ماشین های لباسشویی با خصوصیات و طرح های مختلفی در داخل و خارج از کشور تولید می شوند، تولید کنندگان این ماشین ها با تغییر مدام اشکال و اجزای داخلی آنها سعی دارند از هر نظر تولیدات خود را کاملتر کرده و نیازهای بیشتری که مردم با آن رو برو هستند را مرتفع سازند. در همین راستا ماشین های لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بازار عرضه شد. که در نوع نیمه اتوماتیک آن به دو صورت دو قلو(قسمت شستشوی لباس + قسمت خشک کن لباس )  و نوع ساده (سطلی ) در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد.

یکی از مهمترین نکاتی که برای خرید ماشین لباسشویی باید در نظر بگیرید توجه به استاندارد بودن آن است.

درگام بعدی در نظر گرفتن میزان مصرف انرژی یک ماشین لباسشویی به عنوان یک وسیله کاربردی که به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد، میزان مصرف انرژی جز نکات مهم است. لباسشویی هایی با مصرف انرژی A+ , A , A++  بهترین گزینه های انتخابی از لحاظ مصرف انرژی هستند.

نکته دیگر برای خرید ماشین لباسشویی، محفظه لباسشویی می باشد و یا میزان ظرفیت ماشین لباسشویی که با توجه به تعداد اعضای خانواده، ماشین لباسشویی انتخاب نمایید.

نحوه انتخاب مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی

قبل از خرید ماشین لباسشویی به اصلی و یا تقلبی بودن ماشین ظرفشویی دقت کنید. مورد بعدی اینکه قیمت خرید ماشین لباسشویی چقدر است؟ البته نکته ای که نباید نادیده گرفت این است که، چه میزان فضا برای قرار دادن ماشین لباسشویی در اختیار دارید. یا ظرفیت ماشین لباسشویی چقدر است. نوع ماشین لباسشویی که مد نظرتان است چیست ؟ماشین لباسشویی که انتخاب کردید درب بالاست یا درب جلو ؟ چه آپشن ها و یا ویژگی های سودمندی دارد. ماشین لباسشویی مورد نظر شما چه برنامه شستشویی ها دارد. جنس بدنه ماشین لباسشویی تان از چیست (پلاستیک یا پورسلین در مقابل استیل ضد زنگ )، بهره وری و یا کارایی ماشین لباسشویی چقدر است. بهترین برند ماشین لباسشویی کدام است ؟ آیا خدمات پس از فروش دارد ؟ کارایی و یا بهره وری انرژی و کارایی آن چقدر است.

اصلی یا تقلبی بودن لباسشویی

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام خرید ماشین لباسشویی باید رعایت کنید. اصلی و یا تقلبی بودن ماشین لباسشویی است. این نمونه ها که به آنها نمونه های فیک ، کپی و سفارش اروپا و یا عربستان و … می گویند تنها یکی از شیوه های فروش بازاریان است.

که نشان از همانم تقلبی بودن کالا دارد. احتمالا به دلیل ارزان تر بودن این نمونه های _فیک_ به خیال صرفه جویی در هزینه به فکر خرید جنس تقلبی بیافتید اما با وجود این که جنس تقلبی و اصل ممکن است از لحاظ کارایی شبیه هم باشند اما تفاوت زیادی میان این دو می باشد. مسلما جنس اصلی بهره وری انرژی بیشتر، طول عمر بیشتر و مصرف انرژی متعادل تری دارد که تمام این موارد در کاهش هزینه ها به شما کمک می کند و عملا در دراز مدت با خرید جنس تقلبی بازدهی مناسبی که جنس اصل در یافت می کنید، نخواهید داشت. شما حتی در تهیه قطعات یدکی و دهها مورد دیگر ممکن است با  مشکل مواجه شوید.  

نحوه تشخیص لباسشویی اصل از تقلبی

حال سوال این است که چگونه لباسشویی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

در هنگام مراجعه به فروشگاه لوازم خانگی با ماشین های لباسشویی با برندهای متعددی روبرو خواهید شد – برخی از این لوگو ها صرفا برچسب هایی تبلیغاتی  برای  فریب ذهن مشتری  _شما بخوانید کلک بازاریابی _هستند . برندهای مشهور دنیا مانند سامسونگ ، بوش و ال جی و… .

خرید ماشین لباسشویی اصل

خوشبینانه که نگاه کنیم تنها عده کمی با چسباندن ، برچسب های برندهای مشهور بر روی محصولات تقلبی، قصد سو استفاده دارند.(هیچ فروشگاه لوازم خانگی معتبر و باسابقه ای در فکر فریب ذهن مشتریانش نیست). هدف از مطرح کردن این موضوع این است که هیچ برند حک شده بر روی محصول و یا برچسب لوگو نشان از اصل بودن ماشین لباسشویی ندارد.  و شما برای تشخیص لباسشویی اصل از لباسشویی تقلبی کافیست عنوان  مدلی که روی  ماشین لباسشویی درج شده را در اینترنت جستجو کنید. اگر معتبر و برند اصلی باشد در لینک اول به نمایش در می آید که با وارد شدن به این لینک می توانید همان ماشین لباسشویی را با همان شماره مدل و مشخصات ببینید. در غیر این صورت نمونه ای که معرفی شده است، فیک می باشد.

در مرحله بعد زمانی که شماره مدل با شماره لباسشویی که پیش روی شماست یکی بود، لازم است تصویر دستگاه را با تصویر لباسشویی در سایت مقایسه نمایید. این موارد شامل درب دستگاه، صفحه نمایشگر ، دکمه ها و صفحه کاربری لباسشویی، ولوم برنامه ها، کشو یا محفظه جا پودری و دریچه تخلیه در پایین ماشین لباسشویی و… می شود که به دقت باید مورد بررسی قرار دهید . کوچکترین تفاوتی در موارد ذکر شده نشان از تقلبی بودم کالا دارد.

قیمت ماشین لباسشویی

یکی از مهمترین فاکتورهای خرید ماشین لباسشویی، هزینه ای است که برای خرید ماشین لباسشویی در نظر گرفته اید. معمولا هزینه خرید لباسشویی با کیفیت در مرحله اول زیاد است. اما با توجه به اینکه کیفیت ماشین های لباسشویی اصل بالاتر است، در دراز مدت در بحث طول عمر و هزینه تعمیر و نگهداری آنها کمتر است و مسلما لباسشویی با کیفیت بالا و اصلی هزینه تعمیر ونگهداری کمتری دارد.

فضای شما برای قرار دادن ماشین لباسشویی

اگر در یک خانه یا آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید، احتمالاً اندازه و فضا یکی از دغدغه‌های شما هنگام خرید ماشین لباسشویی خواهد بود. لباسشویی های درب از جلو نسبت به لباسشویی های درب از بالا جمع‌ و جورتر هستند و درب های کوچک‌تر جلوی آن‌ها باعث می‌شود که استفاده از لباسشویی های درب از جلو در فضاهای کوچک راحت‌تر باشد. علاوه بر این می توانید از یک کابین کار بخواهید تا برای شما کابینت مخصوص بسازد و از یک تعمیرکار نیز بخواهید تا با باز کردن قسمت هایی از دستگاه، لباسشویی را در داخل کابینت و به صورت توکار نصب نماید.

ظرفیت ماشین لباسشویی

ظرفیت یک ماشین لباسشویی بر اساس میزان لباس خشکی که در یک چرخه شستشو می‌توانید در لباسشویی بریزید، برحسب کیلوگرم تعیین می‌شود. البته این ظرفیت معمولاً اسمی است و ظرفیت واقعی قدری کمتر از آنچه که بر روی آن نوشته، می‌باشد. بنابراین هنگام استفاده سعی کنید ماشین را بیش‌ از حد پر نکنید، زیرا هم لباس‌ها به‌خوبی شسته نمی‌شوند و هم مصرف انرژی لباسشویی شما بالا می‌رود. برای یک فرد تنها یا یک خانواده دو نفره ماشین لباسشویی کوچک با ظرفیت 6 کیلوگرم می‌تواند مناسب باشد. درحالی‌که برای یک خانواده بزرگ احتمالاً نیاز به مدل‌های بزرگ‌تر با ظرفیت بالای 8 کیلوگرم است.

نوع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک

در لباسشویی های نیمه اتوماتیک بخش شستشو و خشک‌کن از هم مجزا هستند؛ درنتیجه نیاز به مداخله دستی در طی فرایند شستشو است.شما می‌توانید برنامه شستشو را متوقف کنید و مثلاً لکه‌های روی لباس را با دست بمالید تا از بین بروند و بعد مجدداً برنامه شستشو را ادامه دهید.

اگر به دنبال صرفه‌جویی انرژی هستید، نگران نباشید! این ماشین‌ها قدرت کمتری دارند و انرژی کمتری مصرف می‌کنند.لباسشویی های نیمه اتوماتیک عملکرد ساده‌تری دارند و تعمیر آن‌ها ساده است.

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک چه ویژگی های دارد

لباسشویی های تمام اتوماتیک فضای کمتری اشغال می‌کنند.

بر اساس برنامه‌های شستشو و حالت‌های سفارشی برای انواع مختلف پارچه‌ها، چرخه‌های شستشوی انعطاف‌پذیرتر دارند.

امکان استفاده از ماشین لباسشویی حتی وقتی که می‌خواهید از منزل خارج شوید، وجود دارد.

دوام و عمر مفید طولانی تری دارند.

لباسشویی های درب از جلو و درب از بالا

انتخاب نوع ماشین لباسشویی موضوعی کاملاً شخصی است و به اولویت‌های شما بستگی دارد. تفاوت اصلی لباسشویی های درب از جلو و درب از بالا این است که لباسشویی های درب از جلو یک درام افقی دارند که از شدت نیروی موتور برای شستن لباس‌ها و چرخش آن‌ها به طرفین استفاده می‌کند؛ درحالی‌که لباسشویی های درب از بالا یک درام عمودی دارند و از یک پروانه مرکزی برای به حرکت درآوردن لباس‌ها استفاده می‌کند.

لباسشویی درب از بالا

ماشین لباسشویی درب از بالا به‌طورکلی ارزان‌تر هستند

در ماشین های لباسشویی درب از بالا زمان شستشوی کوتاه‌تر و انعطاف‌پذیری بیشتری دارند

 امکان افزودن لباس در وسط برنامه شستشو وجود دارد

 قدرت شستشو یا شویندگی آنها کمتر است

لباسشویی های درب از جلو

ماشین لباسشویی درب از جلو  شستشوی بهتر و تمیزتر لباس‌ها ممکن است.

اندازه مناسب‌تر، مصرف آب و انرژی کارآمدتر و مناسب برای شستشوی لباس‌ها و پارچه‌های ظریف

 ایده ال برای افراد پرمشغله؛ چرا که لباس‌ها را سریع‌تر خشک می‌

برنامه‌های شستشوی زیاد و چرخش سریع‌تر و قدرتمندتر هستند

البته سامسونگ اخیراً با استفاده از ویژگی جالب AddWash امکان افزودن لباس در وسط سیکل شستشو را در لباسشویی های درب از جلو نیز فراهم کرده است.

خرید ماشین لباسشویی خوب

آپشن ها یا ویژگی‌های سودمند ماشین لباسشویی

صرفه نظر از نوع ماشین لباسشویی، به آپشن های لباسشویی موردنظر خود دقت کنید. برای مثال آپشن سطح آب برای لباسشویی های کوچک، متوسط و بزرگ، آپشن یا دکمه‌ای برای تنظیم چرخش کم درام برای کاهش چین و چروک لباس، برنامه‌های شستشو مختلف، بخار، شستشوی اضافی و غیره.

همانند ویژگی جدید ماشین لباسشویی سامسونگ (AddWash) که پیش‌تر بیان کردیم، تولیدکنندگان در پی راهکارهای تازه برای تولید و ساخت مدل‌های متفاوت هستند. برند تجاری دیگری که شهرت خوبی در نوآوری دارد، میله (Miele) است که عمدتاً به خاطر تکنولوژی شستشوی فوق‌العاده TwinDos شهرت دارد (میزان مواد شوینده برای شستشوی لباس‌ها را تخمین میزند و در مناسب‌ترین زمان مواد شوینده را به لباس‌ها اضافه می‌کند و نتیجه بسیار خوبی از شستشوی لباس‌ها به دست می‌آید). اما چه ویژگی‌های دیگری را باید در ماشین های لباسشویی جدید جستجو کنید؟ در ادامه راهنمای خرید ماشین لباسشویی در این مورد بیشتر توضیح می دهیم.

برنامه‌های شستشو

شستشوی لباس با حدس و گمان را فراموش کنید و برنامه شستشوی مناسب را برای لباس‌های خود انتخاب کنید. ماشین های لباسشویی برنامه‌های مختلف شستشو مطابق با جنس‌های مختلف پارچه دارند. برای مثال برنامه شستشو مخصوص ملحفه و روتختی، لباس‌های تیره و روشن، پارچه‌های ظریف و … که بر اساس قیمت تولیدکننده و قیمت ماشین لباسشویی متفاوت هستند.

برنامه شستشو را با توجه به نوع پارچه انتخاب کنید:

  • پارچه‌های ظریف به مراقبت بیشتری به هنگام شستشو نیاز دارند. برای مثال ابریشم زود پاره می‌شود.
  • همچنین لباس‌های رنگ روشن و سفید نیاز به شستشوی بیشتری دارند تا تمام لکه‌های آن‌ها از بین برود.

نگران نباشید در لباسشویی های جدید برنامه‌های متنوع برای پارچه‌های مختلف وجود دارد.

تایمر متغیر/ شستشو با تأخیر

یکی از رایج‌ترین ویژگی‌های ماشین لباسشویی داشتن تایمر متغیر است که به شما اجازه می‌دهد مدت‌زمان برنامه شستشو را کنترل کنید و همچنین زمان شستشوی با تأخیر را تنظیم کنید. اگر ساعات پیک مصرف برق را بدانید، به کمک این ویژگی می‌توانید هزینه‌های مصرف برق خود را هم کاهش دهید.

کنترل دما آب در ماشین لباسشویی

توانایی تنظیم دمای آب شستشو یکی دیگر از ویژگی‌های مفید است. با استفاده از این امکان مثلاً می‌توانید برنامه شستشو را برای پارچه‌های مختلف که نیاز به شستشوی ظریف با آب سرد یا شستشوی قوی با آب گرم دارند، تنظیم کنید. معمولاً استفاده از آب سرد برای بسیاری از شستشوها به‌خوبی آب گرم عمل می‌کند و با این کار می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

منطق فازی

به کمک این ویژگی فوق‌العاده، ماشین لباسشویی به‌صورت خودکار چرخه شستشوی مناسب را با توجه به مقدار لباس‌ها و میزان کثیفی آن‌ها انتخاب می‌کند. همچنین مقدار دقیق آب و مواد شوینده مورد نیاز را نیز محاسبه می‌نماید.

شستشوی حبابی

این ویژگی باعث ایجاد حباب‌هایی می‌شود که آب و مواد شوینده را به عمق پارچه می‌رساند و باعث افزایش کیفیت شستشو و همچنین صرفه‌جویی در مصرف برق می‌شود.

شستشوی سریع

این ویژگی برای مواقعی که فرصت کمی دارید و به لباس خود نیاز دارید می‌تواند مفید باشد.

صفحه نمایش ال سی دی

صفحه نمایش های بزرگ‌تر وضوح بیشتری دارند، خواندن را آسان‌تر می‌کنند و اطلاعات مفیدی درباره مدت‌زمان باقی‌مانده تا پایان شستشو و یا خطای به وجود آمده در حین کار ماشین می‌دهند.

کنترل‌های هوشمند

برخی از مدل‌های ماشین لباسشویی مرزهای نحوه ارتباط ما با لوازم خانگی را به‌طور چشمگیری تغییر می‌دهند. روش‌های کنترل جدید همچون رابط‌های کاربری لمسی امکان شخصی‌سازی بیشتری را فراهم می‌کنند (مهاجرت از کنترل‌های مکانیکی استاندارد). حتی برخی از ماشین های لباسشویی پیشرفته به کاربر اجازه می‌دهند که از راه دور و از طریق گوشی هوشمند خود، دستگاه را کنترل کنند. ماشین های لباسشویی سامسونگ از برجسته‌ترین نمونه‌های ماشین های لباسشویی هوشمند هستند. کنترل‌ هوشمند می‌تواند برای شروع شستشو قبل از اینکه به خانه برسید و یا برای تنظیم برنامه شستشو قبل از ترک خانه مفید باشد.

قیمت و مشخصات ماشین لباسشویی خارجی اصل

-جنس بدنه (پلاستیک یا پورسلین در مقابل استیل ضد زنگ)

مواد اولیه ساخت درام یک ماشین لباسشویی ویژگی‌ای است که به‌شدت به قیمت و کیفیت کلی ساخت لباسشویی بستگی دارد. این بخش از ماشین لباسشویی بیشترین استفاده را دارد، بنابراین مواد بهتر باعث دوام بیشتر خواهد شد. لباسشویی های ارزان قیمت اغلب از درام‌هایی با جنس پلاستیک محکم یا سرامیک ساخته‌شده‌اند، درحالی‌که مدل‌های گران‌تر از استیل ضدزنگ ساخته‌شده‌اند.

نوع چرخش یا حرکت درام

ماشین های لباسشویی مدرن درام خود را به یکی از دو روش زیر از طریق موتور به حرکت در می‌آورند: یا به‌صورت مستقیم به موتور وصل هستند (بدون تسمه) و یا اینکه به‌طور غیرمستقیم با استفاده از یک تسمه موتور را به درام وصل می‌کنند (با تسمه).

ماشین لباسشویی های بدون تسمه حرکت کمتری دارند بنابراین کمتر مستعد شکستگی و سروصدا است. همچنین کنترل بیشتری روی درام دارند که اجازه تنظیمات سریع و آپشن های برنامه های متخلف را می‌دهد. مسئله قابل‌توجه در مورد لباسشویی های بدون تسمه این است که موتور نیاز به طراحی خاص دارد تا با اندازه و ظرفیت ماشین لباسشویی متناسب باشد و بتواند مقدار انرژی مناسبی را برای به حرکت دراوردن درام به دست آورد که این امر منجر به بالا رفتن قیمت لباسشویی می‌شود.

بهره‌وری انرژی یا کارایی

یکی از مهم‌ترین مواردی که هنگام خرید یک ماشین لباسشویی جدید حتماً باید به آن توجه کنید، میزان مصرف انرژی یا همان کارایی لباسشویی است. برای بررسی این مورد حتماً باید به برچسب انرژی لباسشویی دقت نمایید. برچسب انرژی به شما نشان می‌دهد که لباسشویی منتخب شما تا چه اندازه مقرون‌به‌صرفه است. ماشین های لباسشویی خارجی مانند بسیاری از لوازم خانگی دیگر، دارای برچسب انرژی اتحادیه اروپا (EU) هستند که بر اساس آن بین A تا G رتبه‌بندی شده‌اند (البته ماشین لباسشویی های ایرانی نیز دارای برچسب انرژی هستند). به صورتی که ماشین های لباسشویی دارای رتبه A، بهترین کارایی و بهره‌وری انرژی را دارند. بعلاوه سازندگان مدل‌های جدید به‌صورت مداوم در حال بالا بردن کارایی هستند به‌طوری‌که رتبه‌بندی‌های جدیدی به برچسب انرژی افزوده شده است.

بهترین مارک لباسشویی کدام است

خب شما در مورد خرید ماشین لباسشویی تحقیقاتی انجام داده‌اید و با توجه به بودجه و فضای خود، تصمیم گرفته‌اید که یک لباسشویی درب از بالا یا درب از جلو بخرید. حالا که شما این موارد کلیدی را بررسی کرده‌اید وقت آن رسیده تا در این بخش از راهنمای خرید ماشین لباسشویی با ویژگی های بهترین مارک ها یا برندهای ماشین لباسشویی بیشتر آشنا شوید.

هیچ ماشین لباسشویی بهترین نیست بلکه می‌توانید بهترین ماشین لباسشویی که مناسب شما باشد را خریداری کنید. در این بخش سعی کرده‌ایم با توجه به نظر صدها مشتریانی که به‌تازگی لباسشویی خریداری کرده‌اند و همچنین با توجه به تجربیات و نظرات کارشناسان فنی فروشگاه لوازم برقی و خانگی شیکادو تعدادی از بهترین برندهای ماشین لباسشویی را به شما معرفی کنیم.

لباسشویی Fisher & Paykel در دسته لباسشویی های درب از بالا با پنج ستاره رده بندی شده است، درحالی‌که میله (Miele)، بوش (Bosch)، ال جی (LG) و سامسونگ (Samsung) در دسته لباسشویی های درب از جلو جزو بهترین ها با به دست آوردن 5 ستاره هستند.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ال جی

شرکت ال جی طراحی ماشین های لباسشویی را با به کار بردن رنگ‌های مختلف، کنترل پنل کاربرپسند و همچنین آپشن ها و عملکردهای موردنیاز مردم، منحصر به فرد کرده است. خط تولید ماشین لباسشویی ال جی آپشن های جدیدی را ارائه می‌دهد. ازجمله این ویژگی‌ها:

ظرفیت‌های متنوع: شما به دنبال هراندازه‌ای از ماشین لباسشویی متناسب با سبک زندگی خود هستید، می‌توانید آن را در مدل‌های متنوع ماشین لباسشویی های ال جی (LG) پیدا کنید.

6 تکنولوژی حرکت: ترکیب 6 حرکت شستشوی مختلف برای تمیز کردن پایانی.

موتورهای بدون تسمه: ماشین های لباسشویی ال جی تعداد قطعات متحرک کمتری دارند که این ویژگی باعث افزایش طول عمر مفید آن‌ها می‌شود. شرکت ال جی موتورهای بدون تسمه (یا حرکت مستقیم) ماشین های لباسشویی خود را برای آرامش خاطر خریداران لباسشویی های خود، 5 سال گارانتی می نماید.

تکنولوژی TurboWash: تکنولوژی انقلابی TurboWash لباسشویی های ال جی، سریع‌ترین زمان چرخش صنعتی، با کاهش 20 دقیقه‌ای زمان در هر چرخه را ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم لباسشویی ال جی داشتن نمایندگی رسمی و خدمات پس از فروش مناسب در ایران است که باعث می‌شود در صورت بروز هرگونه مشکل حتی باوجود پایان گارانتی لباسشویی، تعمیر لباسشویی ال جی و یا تعویض هر یک از قطعات آن به‌خوبی در دسترس باشد.

لباسشویی خارجی

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید یک ماشین لباسشویی باید به آن توجه کرد، جدای از اینکه این وسیله چه خصوصیات و امکاناتی دارد و از چه سطح کیفیتی برخوردار است یا این که ساخت کدام کشور است و شما چه میزان برای خرید آن هزینه خواهید کرد، این است که مطمئن شوید چه خدمات پس از فروشی برای این محصول در نظر گرفته شده است؟

فرض کنید شما یکی از بهترین برند های ماشین لباسشویی را با قیمت چند میلیون تومان با تمامی امکانات روز دنیا خریداری کرده اید و برحسب اتفاق بعد از مدتی استفاده، شیشه ماشین لباسشویی شما شکسته شد. آیا این شرکت تولید کننده این امکان را در شهر، استان یا کشور شما برای تهیه قطعه یدکی فراهم آورده است؟ چون در غیر این صورت شما به هیچ عنوان امکان استفاده از ماشین لباسشویی خود را نخواهید داشت و باید به جای کمد از آن استفاده کنید!

علاوه بر این، آیا خدمات برند لباسشویی شما شامل نصب، سرویس و تعمیرات دستگاه توسط تعمیرکار متخصصی که با تمامی مدل ها و مشکلات رایج همان برند آشنایی داشته باشد، انجام می شود؟ آیا چنین متخصصینی در شهر محل سکونت شما پیدا می شوند؟

نکته بعدی در انتخاب ماشین لباسشویی تکنولوژی و امکاناتی است که در لباسشویی به کار می رود. اطلاعات مربوط به تکنولوژِی ماشین لباسشویی را از کارشناسان شیکادو سوال نمایید.

برنامه های شست و شوی مختلفی در لباسشویی های متفاوت به کار می رود و داشتن برنامه متفاوت شستشو به شما این امکان را می دهد که برنامه شستشو متناسب با نوع و جنس لباس انتخاب کنید . به عنوان مثال برخی ماشین های لباسشویی ، برنامه شستشوی لباس کودک دارند و یا برنامه های شستشوی متفاوت این موضوع می تواند به انتخاب ماشین لباسشویی خوب کمک زیادی نماید.

اصلی یا تقلبی بودن دستگاه حتما باید مورد بررسی قرار گیرد . توصیه می شود  برای خرید ماشین لباسشویی به مراکز خریدی مراجعه نمایید که اصالت کالایشان صد در صد تضمینی است.و فروشگاه لوازم خانگی و برقی شیکادو علاوه بر ضمانت اصالت کالا، گارانتی بازگشت و ارسال فوری به تمام نقاط کشور دارد. شما می توانید برای خرید ماشین لباسشویی مورد نظر خود با شماره های : 03132101760 ویا 09135751120 تماس بگیرید.